Valentines Story - Romantyczny wieczór przy świecach - podstawowy w Warszawie

Bilety na koncert Valentines Story  - Romantyczny wieczór przy świecach - podstawowy w Warszawie - 13-02-2021

Koncert Valentines Story - Romantyczny wieczór przy świecach - podstawowy w Warszawie

różni wykonawcy

13.02.2021 19:00

Warszawa (Mazowieckie) - Cook Story by Samsung


Sprawdź bilety

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych na niezwykle smaczną i seksowną, kulinarną opowieść... Będzie to kuchnia pełna zmysłów, intrygujących smaków i zapachów <3

Zamiast wieczoru w domu zapraszamy na wykwintną kolację przy świecach, którą będziecie mogli przygotować we dwoje, w naszym studiu w Cook Story! Każda para zasiądzie przy osobnym, pięknie udekorowanym stoliku by móc celebrować ten wyjątkowym wieczór.

Zmysłowe gotowanie przy lampce wina oraz akompaniamencie klimatycznej muzyki to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć najbliższą osobę. W końcu nic nie smakuje tak wspaniale, jak własnoręcznie przygotowane dania, w które włożyliśmy serce!

Michał Toczyłowski, młody Szef Kuchni, autor książek m.in. "Sex & Cook" podzieli się z nami ciekawostkami i anegdotami dotyczącymi dań z całego świata! Poznacie także wiele ciekawostek kulinarnych, nauczycie się wielu ciekawych umiejętności oraz nietypowych, ale ekscytujących połączeń smakowych, które sprawią, że wasze zmysły oszaleją!W końcu najlepszą przyprawą jest MIŁOŚĆ! <3 Zrób wspaniałą niespodziankę bliskiej ci osobie i zarezerwuj bilety już dziś!

Sprawdź bilety