Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych - podstawowy w Warszawie

Bilety na koncert Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych - podstawowy w Warszawie - 15-05-2021

Koncert Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych - podstawowy w Warszawie

różni wykonawcy

15.05.2021 16:00

Warszawa(Mazowieckie) - Cook Story by Samsung


Wraz z Asią Banad zapraszamy wszystkie DOROSŁE Czarownice i Czarodziejów, a także Mugoli na pyszne, MAGICZNE warsztaty w naszym studiu Cook Story w Wilanowie!

Tym razem skupimy się na ulubionym filmie, nie tylko dzieci i młodzieży, ale także wielu Dorosłych... czyli HARRYM POTTERZE - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kuchni Hogwartu, domu Pani Weasley i Gospody Pod Świńskim Łbem!

Te warsztaty to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w sobie wewnętrznego dziecka i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć wieczorem przed telewizorem, zapraszamy za cudowną, magiczną i pyszną zabawę! :)

Podczas warsztatów nauczymy się przepysznych angielskich dań w filmowej odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na FELIX FELICIS, czyli znane wszystkim "płynne szczęście", smocze orzeszki Weasleyów, klasyczny PIE nadziewany STEW z wołowiny i pieczonych warzyw... a na rozgrzanie – słynne, magiczne piwo kremowe z "prądem"!

Potteromaniacy - zapraszamy do kociołków! Będzie pysznie i magicznie!