Mali dyplomaci, czyli spotkanie na najwyższym poziomie (5-6 lat) w Szczecinie

Bilety na koncert Mali dyplomaci, czyli spotkanie na najwyższym poziomie (5-6 lat) w Szczecinie - 17-04-2021

Koncert Mali dyplomaci, czyli spotkanie na najwyższym poziomie (5-6 lat) w Szczecinie

różni wykonawcy

17.04.2021 10:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Klub 13 Muz


Tym razem motywem przewodnim dla naszych twórczych działań będzie książka Łukasza Walewskiego „Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat" - o tym czym jest savoir-vivre i, że etykieta to nie tylko naklejka na słoiku, że szparagi kroi się widelcem, gdzie koniecznie należy zdjąć czapkę, kto pierwszy wchodzi i wychodzi i dlaczego zawsze trzeba „puszczać dziewczynki przodem" ... no i o tym, że jest jeszcze wiele, wiele i wiele więcej innych zasad, których uczą nas rodzice a my nie bardzo wiemy skąd one się wzięty i czemu musimy się do nich stosować?


O tym, że warto te zasady znać opowie Ola Głowacka. Na co dzień specjalista w zakresie arteterapii dziecięcej. Od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień zastępca dyrektora, wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. W swojej pracy wykorzystuje elementy pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka projektów warsztatowych dla najmłodszych.


Zapraszamy najmłodszych artystów na twórcze spotkanie „O dobrym wychowaniu, właściwym zachowaniu, manierach i zasadach, a także o tym, skąd się wzięły. Bo popatrz: dlaczego niektóre nam pasują, a innych zupełnie nie mamy ochoty przestrzegać? I dlaczego ich mimo to przestrzegamy, wierząc, że jednak warto?".


Udział dziecka do 5 lat możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Udział w wydarzeniu odbywa się bez butów.
Czas trwania: 45 min


Miejsce: Sala Lustrzana


Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!