Tropem Sensorysia Spacer Sensoryczny po Mokotowie w Warszawie

Bilety na koncert Tropem Sensorysia Spacer Sensoryczny po Mokotowie w Warszawie - 15-05-2021

Koncert Tropem Sensorysia Spacer Sensoryczny po Mokotowie w Warszawie

różni wykonawcy

15.05.2021 10:00

Warszawa(Mazowieckie) - Park Arkadia


TROPEM SENSORYSIA | SPACER SENSORYCZNY | MOKOTÓW

Podczas Spaceru Sensorycznego po Mokotowie zabierzemy Was do najbardziej urokliwych zakamarków Mokotowa, czyli parku Arkadia i ogrodów w Królikarni. Poznamy prace rzeźbiarskie wielkich artystów, a nawet zrobimy własne rzeźby. Wsłuchamy się w życie małych mieszkańców miejskiej zieleni i poznamy historię pałacu. Podczas spaceru „poczujemy" wszystkie nasze zmysły:

???? usłysz niesamowite historie
???? odnajdziemy ukryte skarby
???? pochodzimy gołymi stopami po trawie (jeśli pogoda pozwoli)
???? posmakujemy ulubionych przypraw króla
???? poczujemy miasto pod palcami
???? powąchamy wiosnę
???? Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie.

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę!

CZAS TRWANIA:
ok 2,5 godziny

???? PRZEWODNIK:
Magdalena Morbiato - licencjonowany przewodnik po Warszawie. Jej wykształcenie, szerokie zainteresowania i pasja do opowiadania, to mieszanka wybuchowa. Wykształcenie muzyczne pozwala jej wsłuchać się w rytm miasta, zamiłowanie do historii pozwala je zrozumieć, a sympatia do warszawiaków pozwala je kochać.

???? COVID INFO:
Podczas spaceru wszyscy uczestnicy są zobligowani do przestrzegania aktualnych zasad bezpieczeństwa czyli zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki przebywając poza terenem parku oraz zachowanie co najmniej 1,5-metrowej odległości pomiędzy innymi uczestnikami spaceru. Do dyspozycji będziemy mieć płyn do dezynfekcji rąk.