Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys - Płock Romantyków - Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys

Bilety na koncert Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys - Płock Romantyków - Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys - 27-08-2021

Koncert Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys - Płock Romantyków - Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys

Sorry Boys , KASIA LINS , RALPH KAMINSKI , Bela Komoszyńska

27.08.2021 19:00

Płock(Mazowieckie) - Amfiteatr- Wzgórze Tumskie


Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys na jednej scenie? To właśnie Płock Romantyków. Koncert w amfiteatrze nad Wisłą pozwoli przyjrzeć się miłości z trzech różnych pespektyw. Wzruszające piosenki, niebanalni artyści i wyjątkowe aranżacje pozwolą wreszcie złapać oddech. Po długim lockdownie wszyscy tego potrzebujemy!

Kasia Lins, Ralph Kaminski i Bela Komoszyńska z Sorry Boys - artyści zaproszeni do udziału w koncercie Płock Romantyków to postacie z charakterem. Wyróżniają ich wyrazisty image, niebanalne teksty i ciekawe kompozycje. Co ich łączy? Wszyscy są romantykami. A żeby nadać swojej sztuce bardziej intymny charakter, na najnowszych albumach przestali ukrywać się za wersami napisanymi po angielsku. Opisują po polsku własne doświadczenia z poruszającą szczerością i bez patosu. Kaminski uprawia romantyczność w wersji kosmicznej, Kasia Lins - by opisać swoje uczucia - sięga po cięższe brzmienia i barokowe stylizacje, a ekipa Sorry Boys przywołuje sielskie krajobrazy za pomocą folkowego wokalu.

Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys - koncert w Płocku. Płock Romantyków to wieczór, który ma przynieść ulgę. Kaminski, Lins i muzycy Sorry Boys pozwolą nam na chwilę zanurzyć się w nostalgii. To okazja, by skupić się na przeżywanych emocjach, doświadczyć ich i pozwolić sobie na głęboki oddech. Nareszcie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane