Aktualności

30-08-2023-08:59:36

Dla Kasi Lins „Nieba nie ma”

Udostępnij! Tweetnij!

To trzeci singiel zapowiadający nadchodzący album artystki

foto: Ola Bodnaruś

Artystka w najnowszym utworze odkrywa przed słuchaczem kolejny rozdział opowieści o skomplikowanej damsko-męskiej relacji, podszytej śmiercią i mroczną tajemnicą. Historia ta stanowi motyw przewodni długo wyczekiwanego trzeciego studyjnego albumu artystki, który ukaże się już tej jesieni.

Kasię po raz pierwszy w roli zabójczej femme fatale zobaczyć można było w utworze „Po trupach do ciebie”, który otworzył nowy rozdział po trzyletniej przerwie wydawniczej artystki. Drugim singlem był zaś elektryzujący duet z WalusiemKraksąKryzys, zatytułowany „Do śmierci mamy czas”. Kasia w nowej dosłownie zerwała z mrokiem i postanowiła odkryć swoją bardziej kobiecą stronę, pozostając jednak wierną tajemniczości i ekscentryczności, za którą pokochali ją fani. 

Artystka przyzwyczaiła fanów do budowania nie tylko konceptualnych albumów, ale i przenoszenia ich w swój świat podczas występów na żywo. Nowe wcielenie Kasi będzie można poznać bliżej już niedługo, bowiem artystka od października rusza w Zabójczą Trasę koncertową. 

10.10 - Toruń - CKK Jordanki

21.10 - Gliwice - Prezero Arena Gliwice (Mała Scena Areny)

22.10 – Kraków Klub Spotkań Poczta Główna

04.11 – Poznań Tama

05.11 – Wrocław Stary Klasztor

15.11 – Gdańsk Teatr Szekspirowski

16.11 – Sztum KinoTeatr (TRIO)

17.11 – Elbląg Biblioteka Elbląska (TRIO)

19.11 – Białystok Zmiana Klimatu

24.11 – Lublin Klub dom Kultury

26.11 – Warszawa Stodoła

08.12 – Łódź Wytwórnia


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kasia lins