Aktualności

10-05-2024-08:25:01

Kasia Lins w nowym projekcie Nene Heroine

Udostępnij! Tweetnij!

Posłuchaj utworu „beze mnie”

foto: Jan Wasiuchnik

Nene Heroine: in three colors [live] to projekt jakiego jeszcze nie był ona polskiej scenie muzycznej. To live video album łączący w sobie post-rockowe brzmienia alternatywnego zespołu Nene Heroine z głosami sceny popularnej w wyjątkowej formie video. Zaproszenie do projektu Kasi Lins oraz jana tymoteusza - zupełnie nowego alter ego cenionego artysty Szczyla ukazuje zupełnie nowy kolor, zarówno Nene Heroine, jak też ich gości. To nieoczywiste spotkanie zaowocowało barwami, których wcześniej żaden z artystów nie zaprezentował w swojej karierze solowej.

Album składa się z trzech autorskich utworów nagranych podczas jednej sesji w trójmiejskim klubie B90, zabierając odbiorców w podróż do całkiem innych światów, zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Każdy utwór jest zrealizowany w innym stylu reżyserskim, podkreślając charakter każdego z artystów. Sferę wizualną i koncept realizacji opracował reżyser Maciej Aleksander Bierut i operator Karol Łakomiec, którzy w industrialnej przestrzeni stworzyli nieszablonowe nagranie z tego spotkania, tworząc jedno nieprzerwane doświadczenie - w trzech kolorach.

NH: in three colors [live] to trzy odrębne światy, które przenikając siętworzą niepowtarzalne doświadczenie audiowizualne.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kasia lins