Muzykalny Maluszek w Gdańsku

Bilety na koncert Muzykalny Maluszek w Gdańsku - 28-03-2023

Koncert Muzykalny Maluszek w Gdańsku

różni wykonawcy

28.03.2023 13:30

Gdańsk(Pomorskie) - Filharmonia Bałtycka


Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć!
Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla dzieci, oparte na programie Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.
To, co wyróżnia nasze zajęcia spośród innych, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Wykorzystujemy piosenki w języku polskim oraz angielskim. Możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami. Dzięki temu zajęcia stają się efektywniejsze.
Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Wykonujemy proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.
Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Pomelody – Dorota Pawlus. Na co dzień mama sześcioletniej Julki i flecistka Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.
Daty wszystkich warsztatów w 2023 roku:10, 31 stycznia7, 14, 21, 28 lutego7, 14, 21, 28 marca4, 11, 18, 25 kwietnia9, 16, 23, 30 maja6, 13 czerwca
Wiek: 1–4 latCzas trwania: 45 min.

*******Powiązane