#GentlemanTime z Jazzem: Wojtek Mazolewski Quintet w Warszawie

Bilety na koncert #GentlemanTime z Jazzem: Wojtek Mazolewski Quintet w Warszawie - 18-12-2023

Koncert #GentlemanTime z Jazzem: Wojtek Mazolewski Quintet w Warszawie

Wojtek Mazolewski Quintet

18.12.2023 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Jassmine


Gentleman Jack zaprasza na koncert Wojtek Mazolewski Quintet z cyklu #GentlemanTime z Jazzem. Czołowy polski jazzman słynący z niesztampowych kolaboracji zagra 18 grudnia w Jassmine. 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów jazzowych w Polsce zaprasza na wspólną podróż po świecie improwizacji. W swojej twórczości WMQ eksperymentuje, rozbudza emocje i udowadnia, że muzyka jazzowa ma potencjał burzenia muzycznych schematów.

Jazzu w wykonaniu WMQ słuchają wszyscy...

...od fanów kameralnych przestrzeni domowego zacisza, po entuzjastów wielkich koncertów kończących się owacjami na stojąco....

Wojtek Mazolewski to wybitny polski artysta jazzowy znany ze swojej pionierskiej pracy we współczesnym jazzie. Jako wirtuoz basu i kompozytor, Mazolewski łączy tradycyjny jazz ze współczesnymi elementami, dostarczając hipnotyzujących i emocjonalnie naładowanych wrażeń muzycznych. Z karierą obejmującą dziesięciolecia, stał się ikoną na polskiej scenie jazzowej, oczarowując publiczność na całym świecie swoją fuzją klasycznych i nowoczesnych stylów jazzowych. Jego występy na żywo słyną z energii i urzekającej prezencji scenicznej, dostarczając niezapomnianych i odkrywczych wrażeń, czyniąc go znaną postacią w globalnej społeczności jazzowej.

#GentlemanTime to wyjątkowy czas z bliskimi osobami. Dwa luksusowe dobra eksportowe Ameryki spotykają się w projekcie #GentlemanTime z Jazzem. To wyjątkowa seria koncertów gwiazd polskiego i światowego jazzu. A przede wszystkim okazja, żeby się spotkać.

Żeby czas z bliskimi był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Skład:
Wojtek Mazolewski
Oskar Torok
Piotr Checki
Marcel Baliński
Tymek Papior 

Drzwi 19:00
Koncert 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!Powiązane