Juwenalia Krakoskie - STREFA POLIBUDA | SOBOTA w Krakowie

Bilety na koncert Juwenalia Krakoskie - STREFA POLIBUDA | SOBOTA w Krakowie - 18-05-2024

Koncert Juwenalia Krakoskie - STREFA POLIBUDA | SOBOTA w Krakowie

PRO8L3M , Juwenalia Krakowskie

18.05.2024 19:00

Kraków(Małopolskie) - Lotnisko Rakowice Czyżyny


Kup bilet Biletomat 19:00 - STUDENCKI

Kup bilet GoingApp 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 30 dni

Juwenalia Krakoskie 2024 - STREFA POLIBUDA to kolejna edycja studenckiego święta, które od lat przyciąga tłumy miłośników muzyki i dobrej zabawy. Tym razem bawimy się w dniach 17-18 maja na pasie Lotniska Rakowice - Czyżyny w Krakowie, które stanie się sceną dla niezapomnianych koncertów i umożliwi Wam wejście w muzyczny świat podzielony na dzień hip-hopowy i rockowy.

18 maja - drugi dzień festiwalu, nasączony rytmami hip-hopu, obiecuje ekscytujące doznania dla fanów tego gatunku. Nastrój rozpali się od pierwszych dźwięków, kiedy utalentowani artyści zabiorą publiczność w podróż przez świat rapu, bitów i flow. Atmosfera będzie niesamowicie energetyczna, a pulsujące rytmy sprawią, że nikt nie będzie mógł stać w miejscu.

Zagrają:
PRO8L3M
KAZ BAŁAGANE

Pas Lotniska Rakowice - Czyżyny w Krakowie, stanie się areną niezapomnianych przeżyć muzycznych. W tych dwóch dniach uczestnicy Juwenaliów Krakoskich będą mieli okazję dołączyć do wielkiej imprezy, która połączy ich pasję do muzyki i chęć do wspólnej zabawy. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci każdego, kto będzie uczestniczył w tej muzycznej uczcie.

Bilety będą sprzedawane w kilku pulach - spieszcie się i zdobądźcie je w jak najniższej cenie! Nic, naprawdę nic nie pomoże, jeśli Wy nie kupicie biletu zanim ogłosimy sold out!

❗❗ Osoby do 16 roku wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, 16+ za pisemną zgodą rodzica: WZÓR ZGODY
🎫 Bilet ulgowy wyłącznie dla studentów i doktorantów za okazaniem legitymacji.

REGULAMIN IMPREZY

Do zobaczenia pod sceną!Powiązane