Aktualności

26-10-2017-13:40:00

Posłuchaj nowego singla od Palomy Faith

Udostępnij! Tweetnij!

Na trzy tygodnie przed premierą nowej studyjnej płyty Paloma Faith zaprezentowała drugi singiel zwiastujący krążek "The Architect". Wybór padł na balladę.

Okładka albumu fot. Sony Music Polska

Faith oddała w ręce fanów utwór "Guilty", któremu towarzyszy futurystyczny teledysk, będący kontynuacją fabularnej historii z klipu do pierwszego singla, piosenki "Crybaby".

"Napisałam ją w tygodniu, w którym ogłoszono Brexit. Jest głosem kogoś, kto głosował za opuszczeniem Unii Europejskiej a później żałował swojej decyzji. Zmyliła go prowadzona w mediach kampania i nie wystarczająca ilość informacji. Starałam się pokazać, jak czuje się teraz taka osoba," powiedziała piosenkarka.

Album zatytułowany "The Architect" ukaże się 17 listopada. Na album trafi 19 piosenek. Okładkę albumu prezentujemy obok, a teledysk w odtwarzaczu poniżej.

Wydana w 2014 roku ostatnia płyty Palomy Faith, "A Beautiful Contradiction", przyniosła takie singlowe przeboje jak "Only Love Can Hurt Like This", "Trouble with My Baby", "Ready for the Good Life" i wyprodukowany przez Pharrella Williamsa "Can't Rely on You".


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!