Aktualności

23-10-2018-14:07:11

Paloma Faith domaga się lojalności

Udostępnij! Tweetnij!

Paloma Faith opublikowała teledysk do piosenki "Loyal".

Paloma Faith "The Architect (Zeitgeist Edition)" fot. Sony Music

Paloma Faith na jesień zaplanowała reedycje ostatniego albumu "The Architect". Dwupłytowe wydawnictwo "The Architect (Zeitgeist Edition)" ukaże się 16 listopada i oprócz hitów z oryginalnego krążka – "Crybaby" czy "Guilty" – zawierać będzie dodatkowo 6 piosenek. Część jeszcze niepublikowanych, a część już dobrze znanych , tak jak hit "Lulaby" z Sigalą czy "Make Your Own Kind of Music" z reklamy telewizyjnej Skody. Do tego zestawu dołącza właśnie kolejny singiel Palomy – "Loyal", do którego epicki, prawie 6-minutowy klip już teraz zobaczyć można poniżej. Wokalistkę obejrzeć tu można w różnych wcieleniach – od matki, kochani, tancerki, po... łuczniczkę!

Paloma Faith niedawno została zaangażowana jako czarny charakter w serialu telewizji Epix "Pennyworth".

Choć twórcą serialu jest odpowiedzialny za "Gotham" Bruno Heller produkcja opowie zupełnie nową historię. Alfreda Pennywortha poznamy, gdy w latach 60. w Londynie jako były żołnierz brytyjski zakłada tajną kompanię z ojcem Bruce'a Wayne'a, Thomasem. Projekt nie będzie spin-offem "Gotham", nie pojawia się w nim także żadni aktorzy z "Gotham".

W roli głównej zobaczymy Jacka Bannona. Thomasa Wayne'a zagra Ben Aldridge. Ryan Fletcher i Hainsley Lloyd Bennett zagrają przyjaciół Alfreda Pennywortha, których poznał w wojsku.

Paloma Faith zagra Bet Sykes kobietę znaną z okrucieństwa, która przetestuje odwagę młodego Alfreda Pennywortha i jego nowego szefa Thomasa Wayne'a (przyszłego ojca Bruce'a Wayne'a).

Paloma Faith ma na koncie niewielkie role filmowe. Zagrała m.in w "Parnassusie" Terry'ego Gilliama i "Dziewczynach z St. Trinian". Jej czwarta płyta "The Architect" ukazała się w 2017 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!