Aktualności

12-01-2018-00:42:40

Illusion z nową płytą w trasie

Udostępnij! Tweetnij!

Rockowa formacja Illusion szykuje się do premiery nowej płyty "Anhedonia". Wiosną kapela promować będzie materiał na żywo.

Illusion fot. Rafał Grodek

- Pierwszy singiel z płyty #Anhedonia już śmiga w eterze, kolejne w tak zwanym międzyczasie, a z początkiem marca weźmiemy porządny rozbieg i odwiedzimy kilka miast z trasą promującą - zachęcają muzycy. - Zaprezentujemy nowy materiał już nie tak nieśmiało i po kawałku, jak jesienią, ale odważnie.

Wspomniany pierwszy singel to "Kto jest winien?", który wraz z teledyskiem można sprawdzić poniżej. Longplaya "Anhedonia" należy spodziewać się w marcu.

Oto harmonogram występów:
2 marca - Dublin, Button Factory
4 marca - Londyn, Scala
9 marca - Kraków, Kwadrat
10 marca - Katowice, Fabryka Porcelany
11 marca - Poznań, Tama
15 marca - Białystok, Gwint
16 marca - Warszawa, Proxima
17 marca - Kolbudy, GOK
22 marca - Bielsko-Biała, Klub Miasto
23 marca - Łódź, Scenografia
24 marca - Olsztyn, Ceiik
6 kwietnia - Wrocław, Stary Klasztor
7 kwietnia - Gdańsk, B90
14 kwietnia - Radom, Strefa G2

Illusion to jeden z filarów polskiego rocka. Nagrali przeboje "Nóż", "Vendetta" czy "Wojtek". W ciągu pięciu lat grupa wydała pięć płyt i zawiesiła działalność tuż przed nadejściem nowego tysiąclecia. W 2008 roku Illusion pojawił się na chwilę, dając czadu we wrocławskiej Hali Stulecia, jednak na dobre wrócili dopiero jesienią 2011 roku. W listopadzie 2011 roku premierę miała płyta "The Best of Illusion", w czerwcu 2012 roku wydawnictwo "Live", a w marcu 2014 roku nowy studyjny album "Opowieści".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: illusion