Aktualności

22-01-2018-10:49:17

Doda pociąga za sznurki w filmie "Pitbull. Ostatni pies"

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił oficjalny zwiastun obrazu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego i z Dodą oraz Marcinem Dorociński w rolach głównych.

Doda fot. Krzysztof Wiktor

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.

W rolach głównych zobaczymy "starą gwardię" bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. "Pitbull. Ostatni pies" to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego "Pitbulla", jak i miłośników ostatnich hitów - "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Dwa ostatnie łącznie zgromadziły w kinach ponad 4 miliony widzów. Obsadę najnowszego "Pitbulla" dopełniają: Dorota "Doda" Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

W trailerze widzimy, że to grana przez Dodę (Dorotę Rabczewską) Czarna Wdowa pociąga za wszystkie sznurki i ma ambitne plany. Zwiastun, w którym nie brakuje mocnych scen i niecenzuralnego języka, można obejrzeć poniżej.

Obraz w reżyserii Władysława Pasikowskiego i na podstawie jego scenariusza trafi do kin 15 marca 2018 roku.

W 2016 roku, po 10 latach milczenia Doda oraz Tomasz Lubert, postanowili reaktywować zespół Virgin. Premiera czwartego albumu Virgin "Choni" miała miejsce w listopadzie 2016 roku. Płytę promował klip do utworu "Kopiuj-wklej".

Udostępnij! Tweetnij!