Aktualności

19-02-2018-15:15:39

Khalid z wokalistką Fifth Harmony w piosence do filmu "Twój Simon"

Udostępnij! Tweetnij!

16 marca ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu "Love, Simon (Twój Simon)", ekranizacji bestsellerowej powieści Becky Albertalli "Simon oraz inni homo sapiens". Do sieci trafił promujący wydawnictwo duet Khalida z Normani Kordei (Fifth Harmony).

Khalid fot. Archiwum artysty

Khalid i Normani Kordei nagrali razem numer "Love Lies". Poniżej można sprawdzić nakręcony w Los Angeles klip do piosenki. Niewątpliwie atrakcją wideo jest tańcząca w prowokacyjnym stroju wokalistka.

Film "Twój Simon" opowiada o 17-latku, który po odkryciu, że jest gejem, próbuje odnaleźć swoje miejsce w życiu, szkole i rodzinie, przy okazji zakochując się online w anonimowym koledze z klasy. W roli głównej występuje Nick Robinson. W obsadzie znaleźli się także Katherine Langford, Jennifer Garner i Josh Duhamel.

Na polskie ekrany dzieło trafi dopiero latem, ale już teraz warto zwrócić uwagę na tę płytę. Od strony muzycznej będzie to zbiór piosenek, za który odpowiada Jack Antonoff, muzyk formacji fun.i Bleachers, a także współtwórca hitów Pink i Taylor Swift. Na płycie będą też duety Bleachers z megapopularną wokalistką MØ czy hity Whitney Houston, Jackson 5 oraz The 1975.

Oto tracklista "Love, Simon (Soundtrack)" :
1. Alfie's Song (Not So Typical Love Song) - Bleachers
2. Rollercoaster - Bleachers
3. Never Fall In Love - Jack Antonoff & MØ
4. Strawberries & Cigarettes - Troye Sivan
5. Sink In - Amy Shark
6. Love Lies - Khalid & Normani
7. The Oogum Boogum Song - Brenton Wood
8. ,Love Me - The 1975
9. I Wanna Dance With Somebody - Whitney Houston
10. Someday At Christmas - Jackson 5
11. Wings - Haerts
12. Keeping A Secret - Bleachers
13. Wild Heart - Bleachers

Udostępnij! Tweetnij!