Aktualności

03-12-2021-11:19:40

Obecny! Khalid powraca z nową EP-ką

Udostępnij! Tweetnij!

Khalid przedstawia wyreżyserowany przez Wendy Morgan teledysk do utworu „Present” – głównego singla prosto z nowej EP-ki „Scenic Drive”, która jest już dostępna.

Materiały prasowe

Napisany przez Khalida „Present” ukazał się w październiku i natychmiast otrzymał entuzjastyczne recenzje. Complex chwalił jego „zawsze celny wokal”, podczas gdy Billboard stwierdził, że „nowa piosenka zawiera zarówno założenia oldschoolowego R&B, jak i opiera się na śpiewie Khalida, co stanowi miłe przypomnienie o jego talencie i zakresie wokalnym”.

Lista utworów „Scenic Drive”:
1. Intro (feat. Alicia Keys)
2. Present
3. Backseat 
4. Retrograde (feat. 6LACK & Lucky Daye)
5. Brand New (feat. QUIN)
6. All I Feel Is Rain (feat. JID)
7. Voicemail (feat. Kiana Ledé) 
8. Open (feat. Majid Jordan)
9. Scenic Drive (feat. Ari Lennox & Smino)

Khalid to multiplatynowy artysta, okrzyknięty przez magazyn Time jednym z najbardziej wpływowych ludzi roku 2019. Jego pierwszy singiel „Location” (wydany na chwilę przed ukończeniem przez niego liceum) pokrył się w Polsce platyną. Muzykę nazywanego przez Rolling Stone „cudownym dzieckiem popu” artysty odtworzono łącznie ponad 30 miliardów razy na całym świecie. Khalid był nominowany do 6 nagród Grammy i zdobył wiele nagród, w tym 6 Billboard Music Awards i 3 American Music Awards. Współpracował z największymi gwiazdami muzyki, w tym z Normani („Love Lies”), Halsey i Benny Blanco („Eastside”), a także z Billie Eilish, Shawnem Mendesem i Marshmello.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: khalid