Aktualności

08-03-2018-16:13:43

Dawid Podsiadło na Open'erze

Udostępnij! Tweetnij!

Dawid Podsiadło kończy trwająca półtora roku przerwę od koncertowania. 7 lipca artysta zagra na Open'erze.

Dawid Podsiadło fot. Łukasz Ziętek

Dawid Podsiadło z Open'erem związany jest od samego początku kariery. Tuż po wydaniu debiutu jego koncert otwierał Tent Stage, gromadząc o wczesnej porze tłum fanów. Kilka diamentowych i platynowych płyt później wokalista ponownie stanął przed open'erową publicznością, udowadniając, że nieprzypadkowo jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Jego koncert przyciągnął takie tłumy, że namiot pomieścił tylko połowę chętnych.

Dziś wraca do gry (na czym ucierpi jego konsola) i swój pierwszy koncert po osiemnastu miesiącach przerwy zagra właśnie na Open'erze. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to miejsce idealne do dania czytelnego sygnału "Wracam!" i prezentacji zupełnie nowego materiału, który zapowiadany jest na jesień tego roku.
Wszyscy zgromadzeni przed sceną główną będą świadkami premierowych wykonań ponoć bardzo tanecznego materiału oraz nowych aranżacji najbardziej znanych przebojów. To będzie nowa odsłona artystycznego wizerunku muzyka, taki Dawid 3.0. zostawiający zwyczajną codzienność ostatnich miesięcy na rzecz niezwyczajnej niecodzienności open'erowego wieczoru.

Udział na festiwalu potwierdzili Arctic Monkeys, Depeche Mode, Dead Cross, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrn, MØ, Kaleo, Nick Cave and the Bad Seeds, Migos, Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers, Little Simz i La Femme.

Bilety dostępne w Altersklepie oraz w eBilet.

Sprzedaż od 10.06.2018 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

karnet 4-dniowy - 579 zł
karnet 4-dniowy + pole namiotowe - 659 zł
karnet weekendowy (pt, sb) - 399 zł
karnet weekendowy (pt, sb) + pole namiotowe - 459 zł
bilety jednodniowe - 259 zł

Open'er 2018 odbędzie się w dniach 4-7 lipca.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!