Aktualności

08-03-2018-19:31:00

Zobacz nowy teledysk Anity Lipnickiej i Tomka Makowieckiego!

Udostępnij! Tweetnij!

Anita Lipnicka & The Hats wspólnie z Tomkiem Makowieckim zaprezentowali teledysk do kolejnego singla z wydanej w 2017 roku płyty "Miód i Dym".

Kadr z teledysku

Klip w reżyserii Archon zrealizowano do piosenki "Jak Bonnie i Clyde". Autorką muzyki i tekstu piosenki jest Anita Lipnicka. Teledysk prezentujemy w odtwarzaczu poniżej.

"Piosenka „Jak Bonnie i Clyde” to duet miłosny. Nie chodzi tu jednak o miłość szaloną, ślepą, naiwną czy romantyczną, taką w malignie zauroczenia, lecz o tę dojrzałą, „po przejściach”, zmęczoną życiem nieco - miłość w fazie utraty złudzeń.

Kiedy dwoje ludzi przejrzało już siebie na wylot, zrzuciło maski... Nie prowadzą już żadnej gry, nie udają lepszych, ładniejszych niż są naprawdę. Zaszli razem zbyt daleko, by z tej podróży zawrócić, albo zacząć od nowa... A droga przebyta wspólnie jest, być może, dłuższa niż ta, która jeszcze przed nimi. Mimo to, pragną razem dojść do końca. Jest w tej historii jakaś bolesna intymność i jakaś ostateczność... Jednak także przesłanie, iż prawdziwa relacja zaczyna się tam, gdzie kończą się nierealne wyobrażenia, oczekiwania wobec siebie, i życia ogólnie."

Album "Miód i dym" ukazał się w listopadzie 2017 roku. Na płycie znalazł się m.in. utwór "Ptasiek". To szósty solowy album Anity Lipnickiej, nagrany z zespołem The Hats. Daty nadchodzących koncertów Anity są dostępne tutaj.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!