Aktualności

09-07-2018-18:38:45

Jason Mraz się żeni

Udostępnij! Tweetnij!

Jason Mraz opublikował klip do piosenki "Might As Well Dance" z nowego albumu.

Jason Mraz fot. Warner Music Poland

W klipie Jason Mraz wykorzystał filmiki i zdjęcia ze swojego ślubu i wesela z Christiną Carano. Uroczystość miała miejsce trzy lata temu w Mechanicsville w stanie Wirginia.

- Moja ulubiona piosenka z nowego albumu - napisał Jason Mraz. - Za produkcję odpowiada Andre De Santanna, a na gitarze gra Molly Miller. Napisałem ją by wzbudzić uśmiech na twarzy kogoś mi bliskiego.

Dwukrotny laureat Grammy zapowiedział, że jego nadchodzący longplay będzie nosił tytuł "Know.", a do sprzedaży trafi 10 sierpnia 2018 roku. "Know." jest następcą płyty "Yes!" z 2014 roku. O procesie tworzenia nowej płyty Jasona powstał film dokumentalny "Jason Mraz - Have It All The Movie", który zostanie pokazany w wybranych kinach w USA. Reżyserem dokumentu jest Darren Doane.

Jako pierwszą z nowej płyty Mraz zaprezentował kompozycję "Have It All", którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). Do sieci trafiło także nagranie "Unlonely".

Jason Mraz niedawno zadebiutował w musicalu "Waitress". Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Jason Mraz