Aktualności

12-07-2018-19:31:27

Kamp! remiksuje Baranovskiego

Udostępnij! Tweetnij!

Grupa Kamp! przygotowała remiks piosenki "Dym" Baranovskiego.

Kamp! fot. Archiwum Zespołu

Żaden tegoroczny debiutant nie miał tak mocnego wejścia jak Baranovski. Pół roku od opublikowania pierwszej piosenki grał już na Orange Warsaw Festivalu, miesiąc później na Open’erze, a jeszcze tego lata przed nim Męskie Granie i kilka innych ważnych koncertowych wydarzeń. Duża to zasługa singlowego przeboju "Dym", który przez kilka miesięcy nie schodził z playlist kilkudziesięciu stacji radiowych w Polsce.

Kiedy pojawił się pomysł, aby "Dym" dostał drugie, bardziej taneczne i elektroniczne życie wybór od razu padł na trio Kamp! Od wielu sezonów niezmiennie pierwsza siła polskiej elektroniki, innych artystów remiksują rzadko, ale zawsze z pomysłem, pazurem i szacunkiem dla oryginału. Tak było ze słynną wersją "Dancing Shoes" Brodki autorstwa Kamp!, tak jest z ich remiksem "Dymu".

Kamp! obecnie kończy pracę nad trzecim wydawnictwem, którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2018. Płyta powstaje w warszawskim studiu zespołu, a za jej miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń, pracujący w ostatnich latach z Taconafide, Pro8l3mem czy Żabsonem.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kamp!