Aktualności

01-12-2018-01:34:00

Paulina Przybysz czaruje świątecznie. Posłuchaj nowej piosenki!

Udostępnij! Tweetnij!

Paulina Przybysz czaruje świątecznie przypominając, że grudzień niekoniecznie musi brzmieć w rytmie kultowych i wciąż tych samych przebojów.

Kadr z teledysku

Artystka połączyła siły z Amarem Ziembińskim z zespołu Bitamina. Efektem jest przepiękna kompozycja "Lulaj", do której lyric video prezentujemy poniżej.

"Zawsze w okresie przedświątecznym, kiedy zalewa nas już Wham! i Mariah Carey mam taką spóźnioną myśl, że powinnam napisać swój numer na ten magiczny moment. Udało się to przy współpracy z Amarem Ziembińskim (Bitamina). Kiedy pracował nad utworem, po studiu kręcił się gdzieś Vito, który też coś zaśpiewał w tle, polecam się wsłuchać. Uwielbiam tradycje, choć nie jestem blisko z kościołem, to po wigilii długo zmywam, rozmawiam do rana z rodziną i mimo tego, że nie pędzę na pasterkę to z pewnością święta są częścią mnie – od dziecka żyjemy w cyklach tradycji i towarzyszącym im emocjom. „Lulaj” to moja osobista kolęda, z którą mam nadzieje utożsami się kilka osób. Wesołych Świąt jakkolwiek je spędzacie!," powiedziała Paulina.

Dyskografię Pauliny Przybysz zamyka wydany w październiku 2017 roku album "Chodź tu". Artystka ma na koncie także albumy z zespołem Sistars oraz projektem Rita Pax. Jesienią tego roku wyruszyła we wspólną trasę koncertową ze swoją siostrą, Natalia, w przez cały rok było ją można oglądać podczas koncertów Zalewski śpiewa Niemena.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!