Aktualności

11-02-2019-17:10:10

Hunter pomiędzy niebem a piekłem

Udostępnij! Tweetnij!

8 marca premierę będzie mieć nowa płyta grupy Hunter, "Arachne". Kapela opublikował właśnie teledysk do tytułowej piosenki.

Okładka albumu

O nowej płycie członkowie grupy Hunter mówią tak: "zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki. Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Fascynującego i przerażającego zarazem. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy. Zawsze blisko. Zabierzemy Was w podróż w głąb siebie..."

Promując album zespół wyruszy w trasę koncertową. Rozpiska koncertów wraz z informacjami o dostępności biletów jest dostępna tutaj.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: hunter