Aktualności

04-03-2019-00:27:00

Zobacz nowy teledysk zespołu Hunter. Premiera płyty już w piątek!

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Hunter opublikował teledysk do drugiego singla z nowej studyjnej płyty. Wydawnictwo ukaże się już w piątek, 8 marca.

Okładka albumu

Po tytułowym singlu "Arachne" przyszedł czas na "Figlarz Bugi". Teledysk można obejrzeć w odtwarzaczu poniżej. Okładkę albumu prezentujemy obok.

O nowej płycie członkowie grupy Hunter mówią tak: "zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki. Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Fascynującego i przerażającego zarazem. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy. Zawsze blisko. Zabierzemy Was w podróż w głąb siebie...".

Promując album zespół wyruszy w trasę koncertową. Rozpiska koncertów wraz z informacjami o dostępności biletów jest dostępna tutaj.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: hunter