Aktualności

23-03-2019-13:13:00

Posłuchaj wspólnego singla Avril Lavigne, Luisa Fonsi i Ryana Teddera

Udostępnij! Tweetnij!

Avril Lavigne, Luis Fonsi i Ryan Tedder połączyli siły na rzecz Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które 14-go marca rozpoczęły się w Abu Dhabi. W dzień zakończenia Igrzysk udostępniono teledysk do utworu, który muzycy nagrali jako hymn wydarzenia.

Okładka singla

„Jestem bardzo podekscytowana wizytą w Abu Dhabi. Współpracuję z Olimpiadami Specjalnymi od lat i fantastycznym przeżyciem będzie możliwość wystąpienia podczas tak dużego wydarzenia, jakim są Special Olympics World Games. Zawodnicy to niebywale inspirujące osoby, które są częścią misji, jaką realizujący w The Avril Lavigne Foundation. Czuję się zaszczycona,” powiedziała Avril informując o swoich ponownym udziale w Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

Piosenka, którą Kanadyjka nagrała wspólnie z Tedderem i Fonsi nosi tytuł "Right Where I Am Supposed To Be" i można w niej usłyszeć także Hussaina Al Jassmi, Tamer Hosny czy Assala Nasri. Kompozychę stworzył Greg Wells, Ryan Tedder i Nina Woodford, a produkcją zajął się Quincy Jones.

https://www.youtube.com/embed/AVbcMxeCwro

Dyskografie Avril Lavigne zamyka wydany w lutym tego roku album "Head Above Water". Płytę promują single "Head Above Water", "Tell Me It's Over" oraz "Dumb Blonde" nagrane wspólnie z Nicki Minaj. To pierwszy album Avril od pięciu lat i zarazem pierwsza płyta wydana po zdiagnozowaniu boreliozy, która wykluczyła Avril z życia zawodowego na dwa lata.
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!