Aktualności

19-05-2020-09:40:31

Ciężkie jest życie Justina Biebera

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiły się kolejne odcinki serialu "The Biebers on Watch", których bohaterami są Justin Bieber i Hayley Baldwin.

Justin Bieber fot. Universal Music Polska

Niedawno dokument o Justinie Bieberze można było oglądać na YouTube Originals, a teraz wokalista zdecydował się na współpracę z platformą Facebook Watch. Dwunastoodcinkowa seria pokazuje młodą parę w serii intymnych rozmów oraz różnego rodzaju aktywnościach ze słynnymi przyjaciółmi i rodziną.

W poniższych odcinkach można obejrzeć jak Hayley Baldwin przez kilkanaście minut kremuje/nawilża/masuje twarz Justina Biebera oraz jak wokalista radzi sobie ze zrobieniem makijażu swojej zonie.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Changes" miał premierę 14 lutego 2020 roku. Justin Bieber ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie "Ocean's 8".

Udostępnij! Tweetnij!