Aktualności

27-07-2020-16:07:54

Kolejny aktor z dziewczynami z Dubaju. Doda na zdjęciu z planu

Udostępnij! Tweetnij!

Iacopo Ricciotti, aktor wcześniej znany z krótkometrażowych filmów "Giorno di gloria", "Il giorno della patata" czy "Way Back Home", powiększył obsadę "Dziewczyn z Dubaju".

"Dziewczyny z Dubaju" Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień, Andrea Preti i Giulio Berruti fot. Kino Świat

Dla Ricciottiego udział w polskiej superprodukcji będzie pierwszą rolą w pełnym metrażu. - Postać grana przez Iacopo z całą pewnością zapisze się w pamięci widzów… - zapewniają twórcy.

Nowego członka obsady można zobaczyć na zaprezentowanym zdjęciu, w którym znaleźli się również Andrea Preti i Giulio Berruti oraz producentka filmu Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Nowy film wyprodukowany został przez duet producencki: Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Pitbull. Ostatni pies". Reżyserii podjęła się Maria Sadowska - autorka obsypanego nagrodami obrazu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn, który stanął za kamerą takich przebojów, jak "Listy do M." czy "Planeta Singli". Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Na ekranie zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę.

Premierę wyznaczono na 22 stycznia 2021 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doda