Aktualności

29-09-2020-17:21:03

Dawid Podsiadło "W dobrą stronę" z PGE Narodowego

Udostępnij! Tweetnij!

Właśnie mija rok od historycznego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym. W rocznicę wyprzedanego występu w Warszawie wokalista opublikował koncertowy klip.

Dawid Podsiadło fot. Michał Murawski

Do sieci trafiło wideo z tego wydarzenia do utworu "W dobrą stronę". Pochodzący z albumu "Annoyance and Disappointment" singiel wysłuchało wtedy na żywo ponad 60 tys. osób.

- Rok temu o tej porze byliśmy już po próbach do największego koncertu w moim życiu - wspomina Podsiadło. - Taco był po próbie, ja byłem po próbie. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi postanowiło zebrać się w jednym miejscu i nas posłuchać przez parę godzin. Za każdym razem gdy tylko o tym pomyślę to robi mi to z bani pranie.

W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, stadionowe koncerty Dawida Podsiadło, które zaplanowane były na 2020 rok zostały przeniesione na przyszły rok.

Koncert w Chorzowie, zaplanowany na 7.06 2020 na Stadionie Śląskim, zostaje przełożony na 12 czerwca 2021 roku

Koncert w Gdańsku, zaplanowany na 13.06 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021 roku

Koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021 roku

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w karierze artysty.

https://www.youtube.com/embed/fjGlwFe0rY0

Dzień dobry!

Rok temu o tej porze byliśmy już po próbach do największego koncertu w moim życiu.
Taco był po próbie, ja...

Opublikowany przez Dawid Podsiadło Poniedziałek, 28 września 2020Udostępnij! Tweetnij!