Aktualności

13-08-2021-10:07:09

Debiutancki album Luke’a Hemmingsa już jest!

Udostępnij! Tweetnij!

Album „When Facing the Things We Turn Away From” już dostępny we wszystkich sklepach i serwisach streamingowych.

Materiały prasowe

Po wydaniu multiplatynowego czwartego albumu 5 Seconds of Summer, „CALM”, gdy większość świata była w zawieszeniu, Luke spędzał kwarantannę pisząc piosenki i pracując nad nową muzyką. Wtedy nie wiedział jeszcze, że muzyka ta stanie się jego nadchodzącym debiutanckim albumem „When Facing the Things We Turn Away From”. Gdy świat zaczął otwierać się, Luke połączył siły z Sammym Wittem, aby wyprodukować nową płytę.

Wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista Luke Hemmings zaprezentował swoją zupełnie nową stronę w pierwszym solowym singlu zapowiadającym album „When Facing the Things We Turn Away From”. „Starting Line” rozpoczyna fortepian oplatający intymne wersy. „Starting Line”, buduje emocje, gdy rozbrzmiewa głos Luke’a: „Myślę, że przegapiłem broń na linii startowej”. Introspektywny i refleksyjny tekst piosenki prezentuje się obok dynamicznego beatu i nieziemskiej gitary dzięki produkcji współpracownika Luke’a, producenta i autora piosenek Sammy’ego Witte’a (Maggie Rogers, Jessie Ware). „'Starting Line' opowiada o lukach w pamięci”, wyjaśnia Luke. „Zastanawiasz się nad swoją młodością i całym szaleństwem tamtych czasów. To tak, jakbyś zapominał o wielu fragmentach swojego życia – nie przez wady, ale samą ich objętość. Musiałem wymyślić, jak wypełnić te luki w pozytywny sposób. To ludzka natura, by zmienić wszystko po tak długim czasie. Spora część albumu porusza temat upływającego czasu”.

Jeszcze przed premierą Luke podzielił się z fanami utworami „Motion” i „Place in Me”. Dziś możemy także zobaczyć oficjalną wizualizacje do piosenki „Baby Blue”

Luke Hemmings jest najbardziej znany jako wokalista 5 Seconds of Summer. Jest współautorem kilku największych hitów zespołu, w tym „Youngblood”, „Teeth”, „Want You Back” i „Lie To Me”.

Lista utworów na płycie „When Facing the Things We Turn Away From”:

1. Starting Line

2. Saigon

3. Place In Me

4. Motion

5. Repeat

6. Mum

7. Bloodline

8. Baby Blue

9. Beautiful Dream

10. Slip Away

11. Comedown

12. Diamonds


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!