Aktualności

15-09-2021-11:32:28

Justin Bieber - Artysta roku MTV

Udostępnij! Tweetnij!

Podczas gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk odebrał 2 statuetki i dał rewelacyjne show!

Materiały prasowe

Podczas nowojorskiej gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk nie tylko odebrał 2 statuetki (w kategorii Artysta roku oraz Najlepszy pop za singiel „Peaches” z udziałem Daniela Caesara i Giveona), ale także wystąpił na scenie. Justin Bieber wykonał na żywo „Stay” oraz „Ghost”. 

Multiplatynowa płyta „Justice” ukazała się właśnie w nowym formacie audio Dolby Atmos na Apple Music. - Moim zdaniem Dolby Atmos wznosi muzykę na wyższy poziom - mówi Justin Bieber. - W lepszej jakości mojej muzyki nie słyszałem. Takie są fakty!

Tymczasem 8 października fani doczekają się teledysku do utworu „Ghost”. Tego samego dnia na platformie Amazon będzie można obejrzeć „Justin Bieber: Our World” - dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty. 

Justin Bieber to światowej słowy wokalista, który w ciągu 8 miesięcy dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay” zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów. W trakcie swojej kariery zgromadził 75 miliardów streamów i sprzedał 70 milionów płyt. Ostatnim albumem Biebera jest „Justice”, który dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach i ma już ponad 6 miliardów odsłuchów na całym świecie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!