Aktualności

18-10-2021-12:54:17

Duncan Laurence o fenomenie TikToka

Udostępnij! Tweetnij!

Twórca przeboju „Arcade” pojawił się na gali finałowej konkursu Rising Star Polska, organizowanego przez Universal Music Polska i TikTok przy wsparciu Radia ESKA. 

foto: Paul Bellaart

W trakcie wieczoru nie tylko wystąpił pierwszy raz po długiej przerwie przed publicznością, ale też udzielił wywiadu, w którym opowiedział m.in. o fenomenie TikToka oraz wspominał swoje początki w branży muzycznej.

Rising Star Polska to innowacyjny talent show, który wygrała Anastazja Maciąg. Projekt okazał się na tyle niezwykły i oryginalny, że przyciągnął gwiazdy z zagranicy, między innymi Duncana Laurence’a, dla którego wokalne konkursy to w zasadzie chleb powszedni. Artysta zdobył rozgłos najpierw w ojczyźnie, za sprawą „The Voice of Holland”, a potem skradł serca miliony słuchaczy po triumfie na Eurowizji. Sukces przypieczętował wiral na TikToku.

Duncan Laurence w trakcie gali finałowej Rising Star Polska nie tylko miał okazję porozmawiać z artystami – m.in. z

" title="" rel="" target="_blank">Sarą James, ?utm_source=ig_web_copy_link" title="" rel="" target="_blank">Carlą Fernandes czy " title="" rel="nofollow"_blank">Anastazją Maciąg – ale także udzielił wywiadu PopSztosowi, w którym opowiedział m.in. o fenomenie TikToka i wspominał swoje początki w branży muzycznej. Zapraszamy do oglądania:


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!