Aktualności

03-08-2022-15:30:07

Duncan Laurence porywa w nowym singlu „Electric Life”

Udostępnij! Tweetnij!

Duncan Laurence powraca z długo oczekiwaną nową muzyką, prezentując jedną z najbardziej osobistych piosenek — „Electric Life”.

foto: CJ Harvey

— „Electric Life” to utwór o krzepiącym serce uczuciu pełnym miłości i wdzięczności wobec bliskich, którzy odeszli. To pozytywna piosenka o przemianie głębokiego smutku w nadzieję. Zatopienie się w ten sposób w swoich wspomnieniach przypomina krótką wizytę w niebie i ponowne spotkanie z tymi, których straciliśmy.

Duncan Laurence - Electric Life

Listen to Electric Life by Duncan Laurence.

więcej

Artysta pracował nad nowym materiałem w Los Angeles razem z autorem piosenek i narzeczonym Jordanem Garfieldem pod czujnym okiem znanego producenta Paula Phamousa (Frank Ocean, Nick Jonas). 22 czerwca Duncan zaprosił małą publiczność do Fabrique Des Lumières w Amsterdamie, gdzie po raz pierwszy wykonał „Electric Life”.

Przełomowy singiel Duncana „Arcade” ma obecnie ponad 10,7 miliarda streamów na całym świecie i pokrył się złotem i platyną w 37 krajach. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku, „Arcade” zajął 1. miejsce na światowej liście Spotify po wydaniu i zdobył ponad 56 miliardów wyświetleń na TikToku. Singiel znalazł się na niezliczonych międzynarodowych listach przebojów: zajął 1. miejsce w 5 krajach, jako pierwszy zwycięzca Eurowizji od 45 lat trafił na listę Billboard Hot 100 (Top 30), pojawił się także w Top 30 w Wielkiej Brytanii, był 10. najczęściej shazamowanym utworem na świecie i 9. najpopularniejszym utworem w amerykańskim radiu. Poza uznaniem prasy, w tym „The New York Times”, utwór spodobał się nawet Kelly Clarkson, która scoverowała go we własnym programie.

Duncan koncertował w całej Europie, był gwiazdą festiwali, otrzymał wiele międzynarodowych nagród (w tym nagrodę Edisona za najlepszą popową piosenkę roku), występował na żywo u Ellen i „TODAY Show”, wydał duet „Arcade” z amerykańską artystką FLETCHER, a koniec 2021 roku uwieńczył występem na dachu kultowego Capitol Tower w Los Angeles.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!