Aktualności

25-08-2023-08:35:47

Duncan Laurence tuż po ślubie prezentuje nową piosenkę

Udostępnij! Tweetnij!

Holenderski piosenkarz i songwriter prezentuje najnowszy singiel „Rest In Peace”! To już kolejna zapowiedź albumu „Skyboy”. Artysta ogłosił właśnie nową datę premiery – krążek ukaże się 22 września.

Materiały prasowe

– „Rest In Peace” to piosenka o prostym ultimatum danym komuś, kto łamie ci serce, wchodząc i wychodząc z twojego życia – wyjaśnia Duncan. – Byłem duchem, więźniem domu, który wspólnie zbudowaliśmy. Przychodziłeś i odchodziłeś, kiedy chciałeś. Powoli łamało mi to serce. Postawiłem więc proste ultimatum: kochaj mnie albo uwolnij. Kochaj mnie... albo pozwól mi spoczywać w spokoju.Na szczęście „Rest In Peace” nie odnosi się do życia uczuciowego artysty – Duncan napisał ją razem ze swoim mężem Jordanem Garfieldem. Towarzyszyli im przy tym Stephen Wrabel, Eric Lévi i Sam de Jong.

W ubiegłym tygodniu Duncan Laurence zaprezentował singiel „Anything”, który napisał z Jordanem, aby uczcić ich ślub. Jak się okazuje, artyści pobrali się na początku tego miesiąca w Sztokholmie. Duncan podzielił się z fanami pamiątkowymi zdjęciami wykonanymi podczas uroczystości.Holenderski zwycięzca Eurowizji w 2019 roku podbił listy przebojów z przebojem „Arcade”, który liczy już ponad miliard odtworzeń na samym Spotify. Duncan nie przestaje tworzyć – niedawno współpracował z piosenkarką, autorką tekstów i producentką Rosą Linn przy „WDIA (Would Do It Again)”, a także ze współautorem „Rest In Peace” (Stephenem) Wrabel w utworze „back to back”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!