Aktualności

16-11-2021-12:25:56

Dawid Podsiadło zapowiada koncertowy album!

Udostępnij! Tweetnij!

Dawid Podsiadło po raz pierwszy w swojej karierze opublikuje album koncertowy. Będzie on zapisem wyjątkowej trasy Artysty, “Leśna Muzyka”. Premiera 3 grudnia 2021.

Materiały prasowe

Trasę promowały single: “Matylda”, “Najnowszy klip”, “Trójkąty i kwadraty” i “Małomiasteczkowy”, nagrane podczas sesji akustycznej w Tatrach.

Bilety na “Leśną Muzykę" zostały wyprzedane w kilka minut, a koncerty były zagrane w składzie rozbudowanym o sekcję dętą. Pierwotnie trasa miała trwać 6 miesięcy, jednak przerywana pandemią w 2020 roku, zakończyła się dopiero rok później. W trakcie 17 miesięcy Dawid Podsiadło zagrał 57 koncertów, odwiedzając 16 miast.

Artysta podejmował tematykę problemu nadmiaru plastiku, z którego została zbudowana “leśna” scenografia. Miało to na celu uświadomienie fanom, iż jeśli nie zaczniemy dbać o nasze środowisko, niedługo tak właśnie będą wyglądać nasze lasy.

“Przygotowując tę trasę koncertową mieliśmy wizję zielonej, liściastej i leśnej oprawy. Szybko jednak uświadomiliśmy sobie, że nasza romantyczna wizja często odbiega od rzeczywistości i wystarczy krótki spacer po lesie, by dostrzec sterty śmieci i inne ślady szkodliwej działalności nieodpowiedzialnych ludzi. Przewrotnie postanowiliśmy więc, że nasza „Leśna Muzyka” będzie miała łyse i uschnięte drzewa, wykonane z pozyskanych z recyclingu plastikowych butelek, jako obraz postępującej degradacji przyrody i środowiska naturalnego.”  - mówi Dawid Podsiadło

Premiera płyty zaplanowana jest na 3 grudnia, a fani, którzy brali udział w koncertach mogą zamówić wyjątkową, limitowaną edycję z dodatkowymi utworami. Szczegóły zamówienia wersji limitowanej posiadacze biletów mogą znaleźć na skrzynkach mailowych w wiadomości od serwisu eBilet.

ZAMÓW ALBUM NA NOWAPLYTA.PL

ZAMÓW ALBUM NA EMPIK.COM

Jutro Artysta na swoich mediach społecznościowych przekaże informacje o wyjątkowych limitowanych, numerowanych winylach.

Tracklista:

1. Intro/Bela - Live

2. Matylda - Live 

3. No - Live 

4. Forest - Live 

5. W Dobrą Stronę - Live   

6. Kosmiczne Energie feat. Ralph Kaminski - Live 

7. Małomiasteczkowy - Live   

8. Trofea - Live 

9.  Pastempomat - Live   

10. No Part II/LIS - Live 

11. Nie Kłami - Live 

12. Nieznajomy - Live   


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!