Aktualności

21-06-2022-12:45:14

POST: nowy singiel Dawida Podsiadło!

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy singiel Dawida Podsiadło nosi tytuł „POST” i jest zapowiedzią czwartej studyjnej płyty artysty, której premierę zaplanowano na jesień 2022 roku.

foto: Daniel Jaroszek

Od premiery „Małomiasteczkowego” minęło już niemal 5 lat, a album w tym czasie pokrył się podwójnym diamentem, rozchodząc się w nakładzie ponad 350 tysięcy sztuk i będąc pierwszym albumem z takim wyróżnieniem od 2008 roku.

Artysta nie zdradza na razie więcej szczegółów. Wiemy tylko, że premiera nowego singla odbędzie się w najbliższy piątek.

Podsiadło jest w trakcie pierwszej rekordowej trasy po polskich stadionach, którą zobaczy łącznie ponad 150 tysięcy widzów. Po koncercie w Gdańsku i Wrocławiu, w których udział wzięło ponad 90 tysięcy osób, trasa zakończy się koncertem na Stadionie Śląskim w piątek, 25 czerwca. Będzie to największy koncert w karierze Artysty, organizatorzy spodziewają się około 60 tysięcy fanów.

Płycie Dawida będzie towarzyszyć trasa koncertowa POST PRODUKCJA TOUR, nawiązująca do nazwy singla, obejmująca 8 miast: Szczecin, Gdańsk/Sopot, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań i Warszawę. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 23 czerwca, o 12:00 w serwisie ebilet.pl


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!