Aktualności

12-08-2022-10:50:47

Megadeth z „Soldier On!” – kolejną zapowiedzią nowej płyty

Udostępnij! Tweetnij!

W serwisach cyfrowych pojawił się utwór „Soldier On!” – kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty Megadeth. Premiera „The Sick, The Dying… And The Dead!” już 2 września.

Materiały prasowe

„Soldier On!” to świetny przykład zdolności Megadeth do łączenia najlepszych elementów rocka i metalu. Grupa jest utożsamiana przede wszystkim z thrash metalem, jednak jedne z największych hitów zespołu powstały, gdy ten zwalniał pedał gazu, przy jednoczesnym zachowaniu furii. Jak wyjaśnia Dave Mustaine:

– Czasami dochodzisz do wniosku, że musisz zakończyć relację, która jest bardzo toksyczna, ale jednocześnie masz świadomość, jak ciężko jest wkroczyć na tę ścieżkę. Jednak czasami nie ma wyjścia. Zrobienie tego pierwszego kroku stanowi najtrudniejsze zadanie. Musisz zablokować myślenie o tym, co zrobisz tej drugiej stronie, gdy odejdziesz. Pozostać na ścieżce i myśleć o swoim dobrostanie. Na początku będzie trudno, ale dopóki nie zatroszczysz się o samego siebie, nie będziesz naprawdę drogi dla innych. Czas zewrzeć szyki!

Szesnasty, bardzo wyczekiwany album studyjny „The Sick, The Dying… And The Dead!”, będzie zawierał 12 nowych utrworów. Premiera już 2 września 2022!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: megadeth