Aktualności

11-08-2010-06:44:23

Doda wspiera Nergala

Udostępnij! Tweetnij!

W związku z chorobą chłopaka, Adama "Nergala" Darskiego z grupy Behemoth, Doda wystosowała oświadczenie na oficjalnej stronie, informując, że nie wyda płyty zgodnie planem.

Behemoth fot. Mystic Production

- Kochani, wierzę, że los postawił mnie na drodze mojej miłości nie bez głębszego powodu - czytamy w komunikacie. - Jeżeli jest nim pomoc w tej walce to staję z nią ramię w ramię, bez mrugnięcia. Dlatego nie jestem w stanie wydać płyty w terminie, a poza tym nawet nie chcę, bo moje serce i myśli są teraz tylko skupione na jednym- na zwycięstwie Adama. Będziemy się widzieć tylko, lub aż, na koncertach. Wiem, że naładujecie mnie wtedy siłą, którą wykorzystam w kolejnych bitwach. Wygramy, bo mamy w ręku najpotężniejszą broń - miłość.

Przypomnijmy, że w miniony weekend frontman Behemoth trafił do szpitala Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W poniedziałek, 9 sierpnia, stacja Polsat podała, że artysta cierpi na białaczkę.

Dorobek Nergala i grupy Behemoth zamyka longplay "Evangelion", który miał premierę w sierpniu 2009 roku.

Nowa płyta Dody, "The Seven Temptations", miała ukazać się we wrześniu. Jej poprzedni krążek to "Diamond Bitch" z lipca 2007 roku.

Udostępnij! Tweetnij!