Aktualności

16-08-2012-14:11:18

Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło pokazują się tu i teraz

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił klip do wspólnej piosenki Tatiany Okupnik i Dawida Podsiadło.

Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik fot. Sony Music

Numer opisuje miłości niemożliwe, związki nierealne, ludzi niedobranych. Mówi o tym, że nie można mieć w życiu wszystkiego, o czym się marzy, ale to nie jest wcale takie złe. Dwie osoby, których drogi przecięły się w taki sposób, będą przez całe życie czuć bliskość, połączenie, którego nikt inny oprócz nich nie będzie w stanie zrozumieć.

Utwór miał premierę podczas finału tegorocznego cyklu campów Marcina Gortata na warszawskim Torwarze. Materiały z imprezy wykorzystano w teledysku. Za reżyserię i scenariusz wideo odpowiada FlashForwardProduction. Efekt można sprawdzić pod tym adresem.

- Pierwszy raz usłyszałam Dawida podczas castingów do programu "X-Factor" w Zabrzu - opowiada o współpracy wokalistka. - Od razu wiedziałam, że ten chłopak ma ogromny talent i jeden z najpiękniejszych męskich głosów, jakie w życiu słyszałam. Z czasem okazało się, że oprócz tego, że jest wokalistą z niesamowitą muzyczną wrażliwością to jest też chłopakiem, z którym można...dużo zjeść. Podczas tworzenia utworu w studio interesowały nas tylko dwie rzeczy: muzyka i jedzenie.

Wpływy ze sprzedaży cyfrowego singla zasilą Fundację Marcina Gortata.

Podsiadło można było usłyszeć na najnowszej płycie Karoliny Kozak, "Homemade", gdzie pojawił się w utworze "Heart Pounding".

Ostatni album Okupnik to "Spider-Web" z maja 2011 roku.
Udostępnij! Tweetnij!


{* *}