Aktualności

03-07-2013-18:22:10

Avril Lavigne faktycznie po ślubie

Udostępnij! Tweetnij!

Potwierdziła się informacja, że Avril Lavigne poślubiła Chada Kroegera. Ceremonia odbyła się w rezydencji Château de la Napoule na południu Francji.

Avril Lavigne fot. Sony Music

Agent Kanadyjki, Mike Heller, zdradził pod koniec czerwca na Twitterze, że jego podopieczna lada dzień wyjdzie za mąż. Dziś wiemy już, że para złożyła przysięgę 1 lipca na oczach 110 gości. Panna młoda miała na sobie czarną suknię od Monique Lhuillier, podczas ceremonii płonęły setki świec, a świętowanie zaślubin trwało aż trzy dni.

- Chciałam, aby to były takie szalone, krótkie wakacje i niezapomniane doświadczenie dla naszych gości - oznajmiła Lavigne. - Planowałam ten ślub od bardzo dawna, Chad dał mi absolutną swobodę. Teraz mamy nadzieję, że spędzimy ze sobą resztę życia i że niebawem założymy rodzinę.
Przypomnijmy, że wokalista Nickelback poznał Lavigne w studiu, podczas pracy nad jej płytą. Kanadyjka tak mocno spodobała się 38-letniemu Kroegerowi, że po miesiącu znajomości - czyli w sierpniu 2012 roku - poprosił ją o rękę. Lavigne ma już za sobą jedno małżeństwo, z muzykiem Deryckiem Whibleyem.

Dorobek artystki zamyka krążek "Goodbye Lullaby" z marca 2011 roku, a Chada Kroegera i Nickelback - "Here and Now" z listopada 2011. 2 listopada grupa Nickelback zagra na warszawskim Torwarze.
Udostępnij! Tweetnij!