Aktualności

15-10-2016-20:00:26

Doda nową kobietą Patryka Vegi

Udostępnij! Tweetnij!

Doda nie tylko wraca z zespołem Vigrin, ale i zadebiutuje jako aktorka filmowa. Gwiazda przyznała, że wystąpiła w kolejnym filmie Patryka Vegi "Pitbull 3".

Doda fot. Universal Music Polska

W rozmowie z dziennikarką Gala.pl wokalistka opowiedziała, iż zagra w następcy obrazu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". - Premiera będzie za rok, więc zdążę się na chwalić - powiedziała artystka. - Wchodzimy na plan dopiero na wiosnę, więc nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu. Zagram jedną z głównych ról. Bardzo fajna, ciekawa postać, która na pewno wszystkim przypadnie do gustu. Wielowymiarowa.

Tymczasem Doda wraz z reaktywowanym zespołem Vigrin nagrała piosenkę na soundtrack do najbliższego obrazu Patryka Vegi - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Do kawałka "Niebezpieczna kobieta" powstał teledysk, w którym wykorzystano fragmenty filmu. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło zagości 11 listopada 2016 roku.

Doda ma już pewne doświadczenie aktorskie, bowiem występuje w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny, wTeatrze Imka w Warszawie.

10 listopada ukaże się nowy album Vigrin. Według wcześniejszych zapowiedzi w zestawie znajdą się zarówno nowe piosenki kapeli jak i stare przeboje.

Pop-rockowy zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi - "Bimbo" (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci - "Ficca" (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to "Dżaga", "Nie zawiedź mnie", "Kolejny raz", "Szansa", "Znak pokoju" czy "2 bajki".
Udostępnij! Tweetnij!