Aktualności

09-02-2017-11:04:03

Kolejny "Pitbull" z Dodą, ale bez Patryka Vegi

Udostępnij! Tweetnij!

Niestety, Patryk Vega nie stanie za kamerą kolejnej części "Pitbulla". Informację przekazała Doda, która z kolei zdradziła, że wystąpi w obrazie.

Doda fot. MTV

- Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części "Pitbulla" - napisała na Facebooku. - Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii, do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku. Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię - podobnie jak z Patrykiem - superchemię.

Doda z zespołem Vigrin nagrała piosenkę "Niebezpieczna kobieta" do ostatniego obrazu z serii - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Wideo do kawałka można obejrzeć pod tym adresem.

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

Patryk Vega ostatnio pracował z Ewanem McGregorem przy krótkometrażówce "Czerwony punkt". Na oficjalnej stronie można znaleźć zwiastun produkcji i galerię zdjęć. Premiera planowana jest na 15 lutego.

Doda niedawno zapowiedziała, że zagra w sitcomie "Daleko od noszy". 10 listopada 2016 roku ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, "Choni".

Dorota Rabczewska, jak naprawdę nazywa się piosenkarka, ma już za sobą aktorski debiut - mogliśmy ją oglądać w "Sercu na dłoni" Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę - "Rany". Jej utwory znane są również widzom z komedii "Wkręceni" i "Kac Wawa". Wystąpiła ponadto w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny, w Teatrze Imka w Warszawie.
Udostępnij! Tweetnij!