Karta Podarunkowa do Teatru Lalek Arlekin - Łódź

Bilety na spektakl Karta Podarunkowa do Teatru Lalek Arlekin - Łódź - 25-06-2021

Spektakl Karta Podarunkowa do Teatru Lalek Arlekin - Łódź

różni wykonawcy

25.06.2021 00:00

Łódź (Łódzkie) - Teatr Lalek Arlekin


Sprawdź bilety

Zapoznaj się z regulaminem, aby wybrać odpowiedni rodzaj Karty Podarunkowej i otrzymać jej ozdobną wersję!
 
Regulamin zakupu Karty Podarunkowej na przedstawienia Teatru Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
 
1. Karta Podarunkowa obowiązuje na spektakle repertuarowe Teatru Lalek Arlekin w Łodzi przeznaczone dla dzieci i dorosłych.
2. Ceny Kart Podarunkowych:

·         55 zł – 2 bilety na spektakle premierowe.
·         65 zł – 2 bilety na „Włókniarki” albo bilet rodzinny dla 3 osób na wszystkie spektakle z wyjątkiem: „Jak zostałam wiedźmą”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Włókniarki”. Nie dotyczy spektakli gościnnych oraz premier.
·         70 zł – bilet rodzinny dla 3 osób na spektakle: „Jak zostałam wiedźmą”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”.

3. Karta Podarunkowa jest ważna do 25.06.2021 r.
4. Kartę Podarunkową można kupić tylko poprzez serwis bilety24.pl

5. Zakupioną Kartę Podarunkową można wydrukować w ozdobnej wersji. W tym celu należy wysłać zakupiony bilet na adres: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl, a w odpowiedzi zwrotnej zostanie do Państwa wysłany plik z Kartą Podarunkową do wydruku.  
 
 
6. Podstawą do realizacji Karty Podarunkowej jest okazanie jej numeru lub kodu. Kody Kart Podarunkowych są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu. Jeżeli numer lub kod uwidoczniony na Karcie Podarunkowej jest nieczytelny lub został już wykorzystany, dana Karta Podarunkowa zostanie uznana za nieważną.
7. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany Karty Podarunkowej na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość Karty Podarunkowej, teatr lub serwis bilety24.pl nie zwracają różnicy.
8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu lub wymiany Karty Podarunkowej należy kontaktować się bezpośrednio z Działem Organizacji Widowni Teatru Lalek Arlekin w Łodzi. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
9. Karty Podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
10. Serwis bilety24.pl i Teatr Lalek Arlekin w Łodzi nie przyjmują zwrotów Kart Podarunkowych (nie zwracają pieniędzy).
11. Regulamin zakupu Karty Podarunkowej znajduje się na stronie www.teatrarlekin.pl
 

Sprawdź bilety