FlavorActiV: Chmiel – sensoryka piwa: aspekty pozytywne / Hops - Positive Flav - Warszawa

Bilety na spektakl FlavorActiV: Chmiel – sensoryka piwa: aspekty pozytywne / Hops - Positive Flav - Warszawa - 08-10-2021

Spektakl FlavorActiV: Chmiel – sensoryka piwa: aspekty pozytywne / Hops - Positive Flav - Warszawa

różni wykonawcy

08.10.2021 20:01

Warszawa(Mazowieckie) - Stadion Legii


Po jedenaste nie mieszaj? Wręcz przeciwnie! Dwa razy do roku mieszamy wyborne polskie piwa rzemieślnicze z najlepszym street foodem, a to wszystko w kultowej strefie VIP stadionu Legii Warszawa. Zapraszamy tylko małe, kraftowe browary i otwieramy się na smaki, które trudno znaleźć gdzie indziej! Łączy nas dobre piwo, ale każdy znajdzie coś dla siebie – przygotowujemy warsztaty, degustacje, dyskusje, ale też gry planszowe i zręcznościowe, flippery i inne atrakcje, przy których czas tak pięknie wam minie. Dajcie się ponieść piwnej nowej fali i pamiętajcie, dobrzy ludzie piją dobre piwo! A to najlepiej smakuje w miłej atmosferze!

Uwaga! Możecie kupić zestaw z karnetem, wielorazowy karnet lub jednorazowy bilet, z którym możecie wejść w dowolny dzień festiwalu (jest na nim podana czwartkowa data, bo też jakaś musi być podana). Poniżej możecie też kupić bilety na warsztaty i degustacje, pamiętajcie jednak, że jest ich mało, a żeby się na nie dostać musicie kupić też zwykły bilet lub karnet.

Zapisy na warsztaty, szkolenia i degustacje będą możliwe jak tylko dopniemy program festiwalu.Powiązane