Triathlon Story - Chłopaki z Żelaza - Kraków

Bilety na spektakl Triathlon Story - Chłopaki z Żelaza - Kraków - 06-09-2024

Spektakl Triathlon Story - Chłopaki z Żelaza - Kraków

Spektakl Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

06.09.2024 17:30

Kraków(Małopolskie) - Kijów Centrum


Kup bilet KupBilecik 17:30

Kup bilet KupBilecik 20:15

Kup bilet eBilet 17:30 - TRIATHLON STORY, czyli chłopaki z żelaza

Kup bilet eBilet 20:15 - TRIATHLON STORY, czyli chłopaki z żelaza

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 47 dni

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. "Triathlon story" rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.  


Reżyseria: Piotr Nowak,  

Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl