SMOLIK // KEV FOX - THE ALL SAINTS TOUR w Warszawie

Bilety na koncert SMOLIK // KEV FOX - THE ALL SAINTS TOUR w Warszawie - 12-12-2019

Koncert SMOLIK // KEV FOX - THE ALL SAINTS TOUR w Warszawie

Smolik , Kev Fox , SMOLIK / KEV FOX

12.12.2019 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr Syrena


SMOLIK / KEV FOX

THE ALL SAINTS TOUR

 

Cztery lata po wydaniu debiutu oraz dwa lata po wydaniu EP duet SMOLIK // KEV FOX wyrusza w ostatnią trasę koncertową, na której zagra zarówno utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu jak i ze znakomitej, nagrywanej w Real World Studios  EP „Queen Of Hearts”

Po tej trasie zespół skupia się na pracy studyjnej, by jak najszybciej zamknąć etap komponowania i produkcji kolejnego pełnowymiarowego albumu.

 

SMOLIK // KEV FOX zapraszają na grudniową trasę pod nazwą THE ALL SAINTS TOUR

 

7.12 Bydgoszcz

8.12 Radom

11.12 Poznań

12.12 Warszawa

13.12 Katowice

15.12 Gdańsk

 

SMOLIK // KEV FOX

QUEEN OF HEARTS czyli EP duetu SMOLK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

 

Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie,  podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts” oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu.

Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints  oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym  udziałem Barbary Wrońskiej. EP ukazała się jesienią 2018 roku. Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.

 

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie  filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach

 

Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków

 

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

 

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA  nabierają kompletnie nowej energii.