BOVSKA - DZIKA Trasa w Warszawie

Bilety na koncert BOVSKA - DZIKA Trasa w Warszawie - 05-03-2024

Koncert BOVSKA - DZIKA Trasa w Warszawie

Bovska

05.03.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Jassmine


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 1 dzień

Bovska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, artystka wizualna i performerka. Artystka obdarzona niezwykłą wrażliwością, twórcza i autentyczna. W marcu 2023 roku wydała swój piąty studyjny album, a jesienią wyruszyła w promującą go trasę koncertową, której ciąg dalszy będzie miał miejsce wiosną 2024.

5 marca 2024 roku, w warszawskim klubie Jassmine, Bovska wykona utwory z albumu pt. "Dzika", który jest świadectwem jej wielkiej artystycznej przemiany. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie też przebojów takich jak "Kaktus".

Album "Dzika", zawierający 12 utworów, to płyta o kobiecie i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. Skupiona, jak zawsze u Bovskiej, wokół delikatnej tkanki tego, co trudno opisać słowami, a co świetnie potrafi zmieścić się w piosence. Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu "Sorrento". Słychać to w tekstach, których jest autorką i muzyce, którą współtworzyła wraz z producentem albumu Archie Shevsky'm. Tytułowy utwór "Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. Utwór dotyka intymności jaką tworzymy sami ze sobą. Dzika dziewczynka uosabia spontaniczność, instynkt, głębokie odczuwanie rzeczywistości. Oprawa wizualna towarzysząca Bovskiej na każdej płaszczyźnie jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez wysokiej jakości teledyski, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Na scenie artystce towarzyszą znakomici muzycy: Jan Smoczyński - instrumenty klawiszowe, Krzysztof Kawałko - gitary, Paweł Dobrowolski - perkusja.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane