Ed Sheeran: +-=÷x Tour w Gdańsku

Bilety na koncert Ed Sheeran: +-=÷x Tour w Gdańsku - 12-07-2024

Koncert Ed Sheeran: +-=÷x Tour w Gdańsku

Ed Sheeran , Calum Scott

12.07.2024 18:00

Gdańsk(Pomorskie) - Stadion Energa Gdańsk


FKP Scorpio prezentuje:

Ed Sheeran zawita z trasą matematyczną '+ - = ÷ x' do Azji i Europy w 2024 roku.

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie!


Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.

Ed Sheeran
+-=÷x Tour
Data: 12 i 13.07.2024
Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk
Bilety w sprzedaży na www.eventim.plPowiązane