Ray Wilson - Genesis Classic w Radomiu

Bilety na koncert Ray Wilson - Genesis Classic w Radomiu - 21-04-2024

Koncert Ray Wilson - Genesis Classic w Radomiu

Ray Wilson , GENESIS CLASSIC

21.04.2024 18:00

Radom(Mazowieckie) - Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej


Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2024 roku w trasie koncertowej "Genesis Classic", artysta przypomni publiczności największe przeboje Genesis i grupy Stiltskin.

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta "…Calling All Stations…" do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy.

Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa "Genesis Classic" to prawdziwa rockandrollowa uczta - zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia.

Tegoroczna trasa to nie tylko największe przeboje Genesis, ale także celebracja 30 lecia kultowego albumu grupy Stiltskin - The Mind's Eye. To debiutancki album studyjny zespołu, którego frontmanem był Ray. Album zdobył wiele nagród a singiel "Inside", osiągnął numer jeden na liście przebojów w wielu krajach w tym w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznych koncertów, oprócz największych przebojów Genesis, pojawią się także niezapomniane kompozycje z tego albumu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane