Koncert Śląskich Gwiazd - Szlagierowo i z Humorem - Szlagierowo i z Humorem w Toruniu

Bilety na koncert Śląskich Gwiazd - Szlagierowo i z Humorem - Szlagierowo i z Humorem w Toruniu - 19-05-2024

Koncert Śląskich Gwiazd - Szlagierowo i z Humorem - Szlagierowo i z Humorem w Toruniu

różni wykonawcy

19.05.2024 17:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika


Kup bilet KupBilecik 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 1 dzień

19.05.2024 - WYJĄTKOWY KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI - Szlagierowo i z Humorem w Toruniu!!! Kto z nas nie kocha swojej Mamy bez względu na to ile mamy lat. Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu - ta, która kocha najmocniej i zna nas najlepiej. Z ogromną przyjemnością Zapraszamy Państwa na Koncert - Dzień Matki - Szlagierowo i z Humorem, który odbędzie się 19.05.2024 o godz. 17:00 w Auli UMK ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń.

O dobry humor i mnóstwo szlagierowej muzyki zadbają znani Wykonawcy z wielu Stacji Telewizyjnych, oraz rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią: Kordian - zwany Królem Folk Polo, Kola i Jula, zespół Harmonic, Mateusz Troll i Przyjaciele, Metrum Reni & Marco, Paweł Siluk Steiner. Trzy godziny Niesamowitego Show Szlagierowo i z Humorem poprowadzi - Andrzej Miś!!! Serdecznie Zapraszamy!!!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane