Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych - SMKKPM + GOŚCIE SPECJALNI: Pan Savyan i Łukasz Kowalski w Warszawie

Bilety na koncert Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych - SMKKPM + GOŚCIE SPECJALNI: Pan Savyan i Łukasz Kowalski w Warszawie - 17-02-2024

Koncert Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych - SMKKPM + GOŚCIE SPECJALNI: Pan Savyan i Łukasz Kowalski w Warszawie

Łukasz Kowalski , SMKKPM , Pan Savyan

17.02.2024 19:30

Warszawa(Mazowieckie) - Terminal Kultury


Nie mamy nic przeciwko Walentynkom. Ale lubimy świętować je na swój sposób. Korzystamy z tej słodko-pierdzącej otoczki i od lat robimy swoje wydarzenia. Sale dekorujemy w serca, ubieramy się jak GOTOWI NA WSZYSTKO i lecimy w najromantyczniejszy koncert z pogranicza szkolnej dyskoteki, loży szyderców i najromantyczniejszej randki! Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych to MARKA, która znalazła już (nie bójmy się tego słowa) tysiące swoich entuzjastów w ubiegłych edycjach. Jest humor, jest granie na konwencji, bywa romantycznie, prześmiewczo, ironicznie. Nie ma zadęcia, jest świetna muzyka, fantastyczni ludzie i nieposkromiona masa NICZYM NIESKRĘPOWANEJ ZABAWY. Nawet jeśli nie czujesz tej nazwy, to zapewniamy Cię, że pod nią kryje się samo dobro, dystans, troska i wiele, wiele, wiele radości. Do tej pory w naszych szczególnych antywalentynkach brali udział: Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk, Damian Skóra, Bartosz Gajda, Grupa impro Ad Hoc, Mieszko Minkiewicz, Ranko Ukulele i Wojtek Szumański. Gościem specjalnym naszego warszawskiego koncertu będzie Pan Savyan, który porwie Was w swoje retrodyskotekowe szaleństwo z wąsem w kolorku Amaretto.

Imprezę poprowadzinatomiast Łukasz Kowalski. Łukasz jest lokalnym patriotą swojej małej miejscowości CISIE. Jest znakomitym stand uperem, czego dowodem są milionowe wyświetlenia pod jego programami na YouTubie. Skradł serca odbiorców i jurorów programu „MAM TALENT”.

Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych, to bezobciachowy pomysł na Twój zakochany wieczór. Przyjdź sam, w parze, w cieczy, w ciele stałym… Bądź sobą, baw się, śmiej się z nami, rozkminiaj prawdy życia i zapomnij na moment o całym świecie. ___ RDZENNY GOSPODARZ I POMYSŁODAWCA CAŁEJ IMPREZY:

SMKKPM - Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn to muzyczny, niezależny fenomen. Ma w sobie bunt, zrezygnowanie oraz bardzo oddaną i zaangażowaną publiczność. Pojawili się na wielu ważnych imprezach komediowych, festiwalach muzycznych, kilkunastu realizacjach telewizyjnych, juwenaliach i koncertach w całym kraju. Zostali zaproszeni również do zagrania koncertu w Radiowej Trójce (kiedy była jeszcze Radiową Trójką) Ich piosenki trafiają do kinowych filmów ("Miłość jest blisko" oraz "Czarna Owca") i od lat w paradoksalny sposób niosą radość życia bez znieczulenia. Żyją w oczekiwaniu ogromnego sukcesu. ___

Pan Savyan - piosenkarz i komik, który zatrząsnął polskim Tik Tokiem. Jego hity zdobywają miliony wyświetleń, a jego muzyczny przebój "W Kolorku Amaretto" z cyklu "Piosenki dla Ciebie i Twojej Mamusi" był grany jako pierwszy utwór 2024 roku na antenie radia RMF FM. Savyan wie czym jest retro wąs, czuje rozkosz cekinu i blichtr najntisowego kiczu. Samodzielnie klei swoje video, tworzy piosenki, którymi rozkochał w sobie publiczność a to pewnie dopiero początek jego porażającego sukcesu.

Bramki: 18:30
Czas trwania: 2 godz.

Ceny biletów:

  • 49 zł - I pula - liczba ograniczona,
  • 59 zł - II pula,
  • 69 zł - w dniu koncertu.