Koncert muzyki celtyckiej w Śremie

Bilety na koncert muzyki celtyckiej w Śremie - 21-11-2024

Koncert muzyki celtyckiej w Śremie

różni wykonawcy

21.11.2024 19:00

Śrem(Wielkopolskie) - Kinoteatr Słonko


Kup bilet Bilety24 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 186 dni
Serdecznie zapraszamy na niezwykłą podróż po krajach celtyckich! W skoncentrowanej formie zaprezentujemy Państwu za co sami pokochaliśmy tę muzykę w jej pełnym spektrum - od niezwykłej energii jaką niesie ze sobą irlandzki taniec po piękno refleksyjnych ballad. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory tradycyjne oraz autorskie kompozycje w stylu irlandzkich reeli i jigów. Nie zabraknie również elementów muzyki z Bretanii i Galicji.

Na scenie kina Słonko wystąpi trio muzyki celtyckiej w składzie:

- Michał Mazur - multiinstrumentalista specjalizujący się w grze na instrumentach dętych związanych z szeroko pojętą muzyką celtycką. Członek Jig Reel Maniacs, jednego z najstarszych zespołów muzyki celtyckiej w Polsce, i zespołu muzyki dawnej Huskarl. Twórca flażoletów marki Mazur Whistles, wykorzystywanych przez muzyków na całym świecie.

- Adam Jakubowski - Multiinstrumentalista, akompaniator grający na instrumentach strunowych. Od 10 lat związany ze środowiskiem muzyki celtyckiej i średniowiecznej. Łączy użycie tradycyjnego irlandzkiego stroju gitary (DADGAD) z autorskim spojrzeniem na rytm i harmonię w muzyce folkowej.

- Maciej Czarnecki - perkusista, perkusjonalista, muzyk sesyjny. Gra muzykę różnych gatunków na małych i wielkich scenach. Na co dzień gra w Orkiestrze Grzegorza Urbana, współtworząc muzyczne programy telewizyjne takie jak szansa na sukces, festiwal Opole. Ponadto współpracuje z Royal Symphony Orchestra, koncertując w dużych składach orkiestrowych w całej Polsce. Przez 6 lat współpracował w Poznańską formacją Jig Reel Maniacs.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia:
- w BOK ŚOK
- w kasie Kinoteatru Słonko
- poprzez serwis Bilety24.pl

*******Powiązane